Cégünk, az Office Shoes üzletlánc ~150 üzlettel Közép-Kelet Európa egyik piacvezető külföldi (divatcipő) kiskereskedelmi hálózata. Marketing csapatunk bővítéséhez keresünk új nagytarcsai központunkba munkatársat, budapesti betanulással, teljes munkaidőben

Marketing koordinátor

FŐBB FELADATOK:

  • Marketing csapat építése, folyamatos koordinációja – feladatok allokációja, ellenőrzés, támogatás (grafikusok, fotósok, marketing munkatársak)
  • Marketing költségvetés tervezése, követése
  • Vizuális- és kirakattervezésben való részvétel, kivitelezés
  • Marketing eszközök beszerzése, készlet követése, ellenőrzése
  • Létező és új marketing anyagok, eszközök fejlesztése a Visual Merchandiser csapattal
  • Aktív kapcsolattartás társosztályokkal (retail, visual merchandisers, web), partnerekkel (márkák képviselői), ügynökségekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat marketing területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Kreativitás
  • Csapatjátékos személyiség

ELŐNYÖK:

  • Grafikai programok ismerete (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Szakirányú végzettség
  • Iparági tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes kompenzáció
  • Fiatal csapat
  • Stabil hátterű, dinamikusan növekvő nemzetközi vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Vásárlási kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.