Marketing-gazdálkodás koordinációs menedzser

Milyen feladataid lesznek?

  • Társaság éves marketingkommunikációs tervének összeállításában való részvétel, annak pénzügyi vonatkozásainak kidolgozása,
  • Keretgazdálkodási feladatok, pénzügyi keretek ellenőrzése, ezzel kapcsolatos beszámolók elkészítése,
  • Marketingkommunikációs aktivitásokkal és rendezvényekkel kapcsolatos beszerzések előkészítésében való közreműködés,
  • Aktivitások költségtervezésében és a szükséges források igénylésében, a felhasznált költségek visszamérésében való közreműködés,
  • Marketingkommunikációs tevékenységet és a rendezvényszervezést végző munkatársak támogatása gazdálkodási oldalról,
  • Marketingkommunikációs aktivitások lebonyolításához szükséges belső szabályozások egyeztetésében való közreműködés az érintett szakmai területekkel,
  • Az üzletág által indított marketingkommunikációs aktivitások hatékonyságának elemzése.
  • Támogatási és szponzorációs keret menedzsment: igények nyilvántartása, döntés előkészítő anyagok elkészítése, a jóváhagyott témák engedélyeztetése és szerződés előkészítés
  • Számlák utalványozásra való előkészítése, kimenő megrendelések nyilvántartása, ellenőrzése elszámolási és keret rendelkezésreállás szempontjából

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Marketing-értékesítési és/vagy gazdasági szakképzettség
  • Kontrolling szakmai ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Megbízható, stabil vállalati környezet
  • Szakmai fejlődést és kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.