Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketing csoportvezető

Milyen feladatok várnak Rád?

    • Egy 5 fős csapatért leszel felelős, olyan embert keresünk, aki kezeli a csapat feladatait, támogatja motiválja a társaságot és természetesen aki a teljesítményüket is méri majd.
    • Te vezeted majd az Extreme Digital kampány naptárát is, Rád bízzuk azok szakmai felügyeletét, illetve a promóciók kezelésében is teljeskörű felelősséged lesz
    • Te fogod menedzselni a marketing kommunikációs eszközeink teljes skáláját TV-től kezdve, a PR-on át az online- és retail marketingig minden platformon (ideértve: tervezés, bookolás, tartalom, kreatív koncepciók, megjelenés, eredmények elemzése)
    • Fontos az is, hogy folyamatos kapcsolatban légy majd partnereinkkel, jól ismerd a környezetet amiben élünk, és akikkel versengünk
    • Nem utolsó sorban pedig légy mindig nyitott a világra, figyelj másokat, gyűjts és honosíts meg új best practice-eket, amik előre visznek minket!

Téged keresünk akkor, ha…

    • Felpörget a biznisz, igazi kereskedő szellem vagy
    • Minimum 3-5 év online marketingben szerzett tapasztalatod van
    • Van már tapasztalatod csapatvezetésben
    • Kezeltél már brand és kereskedelmi kampányokat
    • Pontos vagy, precíz és tudod milyen szoros határidőkkel dolgozni
    • Ismered a piacot, és állandóan figyeled az újdonságokat és a trendeket
    • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készséggel bírsz, angolul is J
    • Van tapasztalatod fejlesztési projektekben, szeretsz újdonságokban, innovatív megvalósításokban gondolkodni

Mit kínálunk Neked?

    • Korrekt juttatási csomagot
    • Szabadon választható cafeteria csomagot
    • Céges mobiltelefon és notebook
    • Számos egyéb kedvezményt
    • Kihívásokkal teli izgalmas feladatokat
    • Utat a fejlődésre és a kreatív ötletek megvalósítására
    • Családias, barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1033 Szentendrei út 89-95.

Ha tetszik, amit eddig olvastál

akkor arra kérünk, küldd át a fényképes önéletrajzod, hogy felvehessük veled a kapcsolatot.