Manuális Szoftvertesztelő

  • Cég neve

    MVM Informatika Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • API POSTMAN ISTQB
  • Módszertan és szoftverek

    • Istqb
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Saját fejlesztésű, és más külső szoftverek tesztelése
  • Magyarország piacvezető elektromos autós töltő alkalmazásától, a legváltozatosabb szoftvereken át a kritikus banki projektekig
  • Web- illetve mobilalkalmazások feature és regressziós tesztelése leginkább manuális módon
  • Teszt dokumentációk, tesztesetek, hibajegyek, összefoglalók írása és validálása
  • Szoros együttműködés fejlesztő kollégákkal és a partnerekkel

Amit kérünk

  • 3+ év tapasztalat szoftver tesztelésében
  • Rugalmasság, és egyszerre szakmaiság
  • Proaktivitás, problémamegoldó képesség, önállóság
  • Monotónia tűrés
  • Jó kommunikációs készség, kedvesség
  • Ügyfelekkel, fejlesztőkkel való rendszeres kommunikáció
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki érdeklődés technológiák, tesztelési módszertanok iránt
  • API, Postman, smoke teszt, microservice ismerete előny

Előnyt jelent

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • ISTQB vizsga előny, de nem feltétel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő