Major incident manager

  • Cég neve

    MBH Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    XIII

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJA. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Mi lesz a feladatod?

  • Kiemelt incidensek, probléma bejelentések és katasztrófahelyzet kezelési feladatok E2E menedzselése. Ennek részeként:
  • Bejelentési kategória / hatás ellenőrzés
  • Szakértők bevonása és koordinálása (SWAT team)
  • Megoldói erőforrások (belső/külső) biztosítása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és szolgáltatói szakértőkkel
  • Ügyfél és belső kommunikáció, valamint szükséges eszkaláció kezelése
  • Intézkedések meghatároztatása, a végrehajtás irányítása és dokumentáltatása
  • Gyökérok elemzések elvégeztetése és dokumentáltatása
  • Katasztrófahelyzet-kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Készenlét biztosítása 2 szerepkörben (Veled együtt, 3-4 fős a csapat)
  • Aktív részvétel az incidens/probléma/DR menedzsment folyamat fejlesztésében
  • Tudásmegosztás biztosítása
  • Kapcsolódó szolgáltatás menedzsment folyamatok használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • IT szolgáltató központokban szerzett szakmai tapasztalat
  • IT üzemeltetési területen szerzett tapasztalat

Téged keresünk, ha:

  • Informatikai vagy műszaki végzettség
  • ITIL V3 ismeret és releváns modul vizsga
  • Hasonló területen szerzett, legalább 3 éves tapasztalat az elmúlt 7 évben
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Miért minket válassz?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.