Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Primőr Kozmetikai Kft. Magyarország vezető luxuskozmetikai forgalmazó cége. A portfoliónkba tartozó főbb márkák:

- Hugo Boss

- Paco Rabanne

- Gucci

- Chloe

- Prada

- Carolina Herrera

- Nina Ricci

- Valentino

- Calvin Klein

- Jean Paul Gaultier

Luxus Parfüm Tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

    Ha rajongsz az illatokért, a divatért, szeretnél Magyarország vezető parfüm disztribúciós cégének aktív tagja lenni és jól viseled az allómunkát, akkor ez a munka igazán neked való.

    A feladat Magyarország vezető parfümériáiban luxus parfüm tanácsadás és értékesítés.

    A munkanapokba beleesnek a szombatok és vasárnapok is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Az ideális jelölt:

    • lelkes,
    • életvidám,
    • magabiztos,
    • ápolt,
    • önmagára igényes,
    • jó megjelenésű,
    • extrovertált.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Drogéria, parfüméria szegmensben szerzett értékesítői tapasztalalat
    • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Tanácsadó képzési programunk keretében profi értékesítővé válhatsz, ami a későbbiekben más területeken is a hasznodra lehet. A program elméleti és gyakorlati részekből áll, aminek sikeres elvégzését követően heti 5 napon, napi 6 órás munkaidőben foglalkoztatunk majd.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

130 000 HUF

A jelentkezésshez kérjük csatolja magyar nyelű fényképes önéletrajzát

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Luxus Parfüm Tanácsadó
  • Hirdető cég: PRIMŐR KOZMETIKAI KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Ha rajongsz az illatokért, a divatért, szeretnél Magyarország vezető parfüm disztribúciós cégének aktív tagja lenni és jól viseled az allómunkát, akkor ez a munka igazán neked való. A feladat Magyarország vezető parfümériáiban luxus parfüm tanácsadás és értékesítés. A munkanapokba beleesnek a szombatok és vasárnapok is.
  • Elvárások: Az ideális jelölt: lelkes, életvidám, magabiztos, ápolt, önmagára igényes, jó megjelenésű, extrovertált.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Fizetés: 130000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 6 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-07-25
Állás, munka még: PRIMŐR KOZMETIKAI KFT.>