A bécsi székhelyű Dietzel Univolt vállalat már 80 éve ismert az elektrotechnikai szerelési rendszerek területén és a több mint 10.000 termékével jelen van világszerte a fontosabb építési beruházásokon. Most budapesti leányvállalatunkba keressük az új kollégát

Logisztikai Vevőszolgálati Munkatárs

pozícióba.

Feladatok

  • vevői megrendelések teljes körű feldolgozása SAP rendszerben a rendelés beérkezésétől a kiszállításig
  • közúti áruszállítás koordinálása
  • import fuvarok ügyintézése, szervezése és adminisztrációja
  • belső és külső ügyfélszolgálat: napi kapcsolattartás fuvarozókkal, ügyfelekkel és az osztrák anyavállalattal
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább 2 év tapasztalat közúti szállítmányozás / logisztika / ügyfélkezelés területen
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • német nyelv kommunikációképes szintű ismerete

Előnyt jelent

  • villamosipari cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • műszaki beállítottság

Ajánlatunk

  • versenyképes fizetés min. bruttó 440.000.- HUF/hó. A végleges fizetés szakmai tapasztalat, végzettség és nyelvtudás alapján kerül megállapításra.
  • egyéb juttatások: mobiltelefon, prémium, munkába járás költségtérítés
  • csapatépítő utazások
  • belső előrelépési lehetőség
  • munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:45-től 16 óráig, illetve pénteken 7:45 és 13 óra között

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület