Logisztikai ügyintéző

  • Cég neve

    Autonet Logistic Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Maglódi út 46.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok

  • Folyamatosan tartod a kapcsolatot a német és osztrák ügyfelekkel, illetve kollégákkal
  • A beérkező kérdéseket te fogadod és válaszolod meg az általad felkutatott információk alapján
  • Nyomonköveted a csomagokat, ellenőrzöd, hogy minden rendben menjen
  • Kezeled az esetleges panaszokat
  • Keresed a legjobb eszközöket a problémák mihamarabbi megoldásához

Elvárások

  • Legalább 1-2 éves tapasztalatod van ügyfélszolgálati/diszpécseri vagy hasonló munkakörben
  • Középfokú német nyelvtudásod van szóban és írásban is
  • Jó kommunikációs készséged van szóban és írásban egyaránt
  • Gyors problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Átlátod a komplexebb folyamatokat, könnyen kiigazodsz azokon
  • Proaktívan oldod meg a rád bízott feladatokat
  • Nyitottság és agilitás jellemez
  • Van „B” kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatást
  • Dolgozói kedvezményt
  • Ingyenes céges buszjáratot vagy gépkocsi költségtérítést
  • Dinamikusan fejlődő, multinacionális nagyvállalati környezetet
  • Karrier-és előrelépés lehetőséget
  • Felelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzési környezetet