Logisztikai ügyfélszolgálati képviselő

  • Cég neve

    BFB plus Kft.

  • Munkavégzés helye

    2212 Csévharaszt

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelések kezelése, rögzítése rendszerekbe.
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi partnercégekkel szóban és írásban.
  • Raktárral, szerződött fuvarozó partnerekkel napi szintű kommunikáció.
  • Reklamációk kezelése, továbbítása a szakterületek felé, visszajelzés az ügyfél részére.
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégcsoport többi osztályával, részvétel az osztályok között folytatott egyeztetésekben.
  • Munkájához kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása.

Elvárások

  • Legalább középszintű végzettséged van.
  • Felhasználói szintű Excel ismeretekkel (függvények, Pivot) rendelkezel.
  • Pontosság, precizitás, jó kommunikációs képesség, nagyfokú proaktivitás és önálló munkavégzés jellemez.
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban).
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • EKÁER rendszer ismerete.
  • Ügyfélszolgálaton, vagy logisztikai területen szerzett tapasztalatod van.

Amit kínálunk

  • Stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, többgenerációs családi tulajdonú vállalatnál.
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • SZÉP Kártya juttatás.
  • EÜ bónusz.
  • Munkába járás támogatása (30,-Ft/km).
  • Céges nyelvtanfolyam biztosítása igény esetén.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, melynek Csévharaszton (Monortól 10 km-re) működik telephelye.

Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, arra kérünk, hogy a „Jelentkezem” gombra kattintás után csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzod.