MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Logisztikai operátor

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Fizetés

    Bruttó 439e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

LOGISZTIKAI OPERÁTOR

MOL DUNAI FINOMÍTÓ, SZÁZHALOMBATTA (DUFI)

A Logisztika MOL szervezete több mint 700 közvetlen munkatárssal és számos üzleti partnerrel együttműködve biztosítja a termeléshez szükséges alapanyagok és vevőink számára a végtermékek mozgatását és tárolását

A logisztikán belül működő Telep üzemeltetés területére Logisztikai operátor pozícióba munkatársakat keresünk

Legyél pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező, elkötelezett csapatunk mindenre megtanít, ami a munkavégzéshez szükséges! Mi hosszútávra tervezünk veled és ehhez minden feltételt biztosítunk számodra, hogy szakmailag is fejlődhess.

Logisztikai operátorként a betanulást követően az alábbi feladatok várnak rád:

  • Az üzem technológiai berendezéseinek kezelése, technológiai folyamatok ellenőrzése, felügyelete.
  • A telepre beérkező, ill. kiszállításra kerülő termékek töltése-fejtése, tárolása.
  • A műszerek, berendezések, kezelő felületek, folyamatirányítási rendszerek folyamatos ellenőrzése, és szükség esetén beavatkozások elvégzése
  • Az áruk, termékek szállítására vonatkozó szabályok betartása és betartatása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • B kategóriás Jogosítvánnyal
  • Szívesen tanulsz, szeretnél fejlődni, és fontos számodra a biztos szakmai háttér
  • Tudod vállalni a folyamatos munkarendet

Miért jó nálunk dolgozni?

A területen kialakított fizikai karrierút programon belül számos új ismeretet elsajátíthatsz. Új ismeretek megszerzésével pedig nem csupán a tudásod bővül, hanem az alapbéredet is megemeljük.

Ha nálunk dolgozol, versenyképes béreket és juttatásokat biztosítunk:

  • Havi elérhető bruttó jövedelem megközelítőleg 600.000 Ft
    •  Alapbér: br. 439.000,-Ft
    • Műszakpótlék (12 órás folyamatos munkarend)
    • Havi bruttó 66.000 Ft akár készpénz juttatás (Évi bruttó 800.000 HUF összegű Cafeteria)
  • Továbbá:
    • Egy havi alapbérnek megfelelő karácsonyi jutalom
    • Céges IPhone, korlátlan magánhasználattal.
    • Korszerű és teljes munkavédelmi ruházat
    • Munkába járási támogatás
    • Extra teljesítményért évközi jutalom
  • Egészségmegőrzés:
    • Medicover széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések
    • Gyümölcsnapok, sportprogramok

Érdekel a pozíció? Többet szeretnél tudni?

Ajánlatunk további részleteiért kattints a karrier oldalunkra és jelentkezz még ma a Dunai Finomító Telep Üzemeltetés csapatába! Legyél te is a magyar gazdaság motorjaként működő Dunai Finomító csapatának tagja!

Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés” gombra kattintva önéletrajzod csatolásával!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment