Világmárkák hazai képviseletét ellátó cég, a BaSys Kft., keres munkatársat

Logisztikai munkatárs

pozícióba.

Cégjellemzők:

A három középeurópai országban tevékeny BaSys Csoport hazai tagjaként hosszú ideje nagy sikerrel forgalmaz szórakoztató elektronikai és pro audio termékeket, valamint háztartási kisgépeket (lásd: www.basys.hu)

A munkavégzés helye:

Győr, az Árkád közelében

Feladatok:

  • Leányvállalatok rendeléseinek kezelése és bonyolítása
  • Külföldi gyártó cégekkel való kapcsolattartás
  • Import beszerzések (holland, belga, kínai) bonyolítása (megrendelések, visszaigazolások, számlák írása)
  • Pontos termékadatok (tömeg, térfogat, ár stb.) továbbítása a leányvállalatok (cseh, szlovák, magyar) felé
  • Raktárakkal és szállítmányozó cégekkel való kapcsolattartás
  • SAP (angol vagy német nyelven) és MS Excel napi szintű használata
  • Heti riportok, adatbázisok készítése
  • Bejövő és kimenő számlák előkészítése, pontos dokumentálása és iktatása
  • Érdeklődés esetén lehetőség a Webportál tartalommenedzselésében is részt venni

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági szakirányban)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Microsoft Excel/ Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Tapasztalat hasonló munkakörben multinacionális cégekkel és webáruházakkal is
  • Min. 3 év szakirányú gyakorlat

Amit a cég kínál:

  • Nemzetközi kapcsolatok és biztos háttér
  • Személyes fejlődés (vezetői lehetőségek, stb.) és hosszú távú munkalehetőség
  • Elsőosztályú márkákkal való foglalkozás (kedvezményes munkatársi vásárlás, stb.)
  • Elhivatott, fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint személyre szabott motivációs levelét bérigényével.