Logisztikai koordinátor gyakornok

  • Cég neve

    Trans-Sped Kft.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Vámraktár utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • belső, raktárlogisztikai fejlesztési projektekben való aktív közreműködés
  • árajánlatok előkészítése, beszerzéshez szükséges árajánlatok bekérése
  • teljesítménymutatók alapján a fizikai munka felügyelete a raktárban, hibák, nehézségek kiszűrése, kihasználtsági mutatók elemzése és más, napi szintű riportok készítése
  • raktári folyamatok kidolgozása, bevezetése, optimalizálása
  • prezentációk előkészítése, javítása
  • operatív folyamatok felügyelete
  • auditokon való részvétel
  • raktár működéséhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció, pl: szabadságtervezés, jelenléti ívek, munkaruha ügyintézés és egyéb adminisztratív jellegű feladatok

Elvárások

  • rugalmas, proaktív, önállóan dolgozni tudó személyiség vagy
  • ’B’ kategóriás jogosítványod van
  • van felsőoktatásban, logisztikai területen szerzett végzettséged
  • proaktív vagy, jól kommunikálsz, szuper a problémamegoldó készséged
  • belevaló, talpraesett személyiséged van
  • az Excelt jól ismered
  • középfokú angol nyelvtudásod van (szóban és írásban)

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • telefonos jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • dolgozói kedvezmény programok
  • laptop, mobiltelefon
  • házon belüli tréningek
  • dolgozói lojalitás program

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A közel 800 fős Trans-Sped Csoport 1990 óta van jelen a logisztikai piacon komplex megoldásokat kínálva partnerei számára. Ahhoz, hogy az általunk nyújtott kiváló minőségi szolgáltatást folyamatosan fenntarthassuk, olyan munkakörnyezetet igyekszünk teremteni kollégáink számára, ahol örömmel végzik a munkájukat és hosszútávú karrierlehetőségekben tudnak gondolkozni.
Számunkra rendkívül fontos a családias hangulat megőrzése, a rugalmasság, valamint a kollégák képzése, hiszen tudjuk, hogy ezek elengedhetetlen feltételei annak, hogy munkatársaink jól érezzék magukat velünk.