A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a
ZF Hungária Kft. Automata sebességváltó-gyártás
területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikai ellátási lánc tervező

Feladatok:

  • Anyagáramlás és kapcsolódó folyamatok fejlesztése
  • Az új termékek bevezetéséhez kapcsolódó logisztikai utak megtervezése
  • Kanban, szupermarket kialakítása, logisztikai koncepciók megvalósítása
  • Fizikai útvonalak tervezése
  • SAP folyamatok támogatása
  • Részvétel az auditokban való felkészülésben
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfok műszaki/gazdasági végzettség
  • Ellátási lánc/ logisztikai területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló szakmai angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeret
  • Proaktív személyiség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Lean management, Six Sigma, projektmanagement tapasztalat
  • Nemzetközi tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Kistályai utca 2.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

ZF Hungária Kft.
Kistályai út 2.
3300, Eger