Logisztikai adminisztrátor

  • Cég neve

    Tiszaújváros Transz Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros, Kandó Kálmán utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Fuvarlevelek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Bérfuvarok-, gépbérletek megrendeléseinek visszaigazolása, szerződések előkészítése
  • Táblázat kezelés, kimutatások készítése
  • KSH adatok kezelése, vezetése
  • Üzemanyag-, kenőanyag rendelése, szállítólevelek, számlák kezelése
  • Karbantartási anyagok rendelése, nyomon követése
  • Szervizcégekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Megbízható és pontos munkavégzés
  • Érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office programok aktív használata
  • Vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Előnyt jelent

  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely
  • Jól felszerelt munkakörnyezet
  • Családias csapat

Céginformáció

Közel 3 évtizede működünk stabil hátterű építőipari középvállalatként, melynek tevékenysége során ipari, kereskedelmi és közcélú létesítmények generál kivitelezését végezzük. Alkotunk, átalakítunk, földmunkákat végzünk. Az építőipari tevékenységen túlmenően önálló fuvarozási és munkagépek bérbeadási tevékenységével is foglalkozunk. Saját gépparkunk, emberi erőforrásunk, több évtizedre visszanyúló kapcsolatrendszerünk és megfontolt gazdaságpolitikánk tesz minket igazán erőssé az építőipari piacon.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet ne habozz, kattints a „Jelentkezem” gombra!