Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 19 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.
Web: www.auchan.hu

Az alábbi juttatásokon kívül érdemes hozzánk csatlakozni, mert:
• Kiemelkedő színvonalú és személyre szabott, integrációs és szakmai képzési rendszerben vehetsz részt. Nem csak a szakmai, hanem egyéb képességeidet is fejleszteni tudod.
• Munkacsoportok, szinergiák résztvevőjeként stratégiai döntésekbe vonunk be.
• Fejlesztési programokban vehetsz részt. Személyre szabott karrierépítési lehetőségek várnak rád.
• Jó a csapat. Számíthatsz kollégáira és vezetőidre és ők is számítanak Rád.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, PROFI KERESKEDELMI MANAGERRÉ VÁLSZ!

A LET'S GO MANGO VIDÉKI (MISKOLC, DEBRECEN, SZEGED, SZOLNOK, KECSKEMÉT) JELENTKEZŐKNEK NYÚJT LEHETŐSÉGET ÉS TÁMOGATÁST A BUDAPESTI FELKÖLTÖZÉSHEZ ÉS MUNKAVÉGZÉSHEZ

Let's go Man-GO (Manager képzési program, budapesti munkavégzéssel), indulás: 2018. Január 08.

Let'go Man-GO program mobilitási ajánlata :

  • A szokásos kiválasztási és felvételi eljárást követően azon junior managerek számára, akik már az integrációs időszakután vállalják a Budapestre költözést és budapesti áruházban történő munkavégzést.
  • A felvételt követően 3 hónap vállalati integráció a miskolci, debreceni, szegedi, szolnoki, kecskeméti áruházban, valamint budapesti elméleti képzés a MAN-GO programnak megfelelően.

Amit adunk:

  • Ezen időszak alatt +4 nap extra szabadság, jövőbeni albérlet keresésére és költözésre
  • Sikeres vizsga esetén +1 hónap bér mobilitási bónuszként kifizetve

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • Munkaerőpiaci változásokat követő,versenyképes bér.
  • Többlépcsős havi prémiumrendszer
  • Áruházi eredményekhez kapcsolódó prémium 3 havonta
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer*
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • 50% vasárnapi bónusz

  • *Kockázati élet- és balesetbiztosítás, kiemelt kockázatú betegség biztosítás, csonttörésre, csontrepedésre vagy a 28 napot meghaladó keresőképtelenségre vonatkozó balesetbiztosítás

Feladatok, amelyeket mi kérünk:

  • Irányítod egy-egy áruosztály munkáját kereskedelmi, gazdasági és humán téren,
  • Meghatározod az osztály kereskedelmi politikáját,
  • Meghatározod az osztály választékát és akciós politikáját,
  • Biztosítod osztályod kereskedelmi dinamizmusát, ,
  • Biztosítod osztályod gazdasági eredményeit,
  • Felelős vagy egy 3-15 fős csapat irányításáért és fejlesztéséért,
  • Részt veszel a munkaerő kiválasztásában és képzésében,
  • Meghatározod a munkaszervezést,
  • Motiválod csapatod tagjait.

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetem vagy főiskola) szakirányú végzettség és/vagy műszaki végzettség
  • Praktikus, tárgyilagos,határozott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség, megbízhatóság
  • Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad, és szeretsz csapatban dolgozni
  • Kitűnő problémamegoldó képességgel, szervezőkészséggel és döntőképességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad

Pozíciószint:

    Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

A munkavégzés a következő áruházainkban történik:

  • Auchan Óbuda
  • Auchan Budaörs
  • Auchan Budakalász
  • Auchan Csömör
  • Auchan Dunakeszi
  • Auchan Fót
  • Auchan Soroksár
  • Auchan Solymár
  • Auchan Szigetszentmiklós
  • Auchan Savoya Park
  • Auchan Maglód
  • Auchan Törökbálint
  • Auchan Székesfehérvár

Következő csoportunk indulása:

2018. Január 08.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Let's go Man-GO program (Budapest)
  • Rövid pozíció név: Gyakornoki program
  • Hirdető cég: Auchan Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Feladatok: Irányítod egy-egy áruosztály munkáját kereskedelmi, gazdasági és humán téren, Meghatározod az osztály kereskedelmi politikáját, Meghatározod az osztály választékát és akciós politikáját, Biztosítod osztályod kereskedelmi dinamizmusát, , Biztosítod osztályod gazdasági eredményeit, Felelős vagy egy 3-15 fős csapat irányításáért és fejlesztéséért, Részt veszel a munkaerő kiválasztásában és képzésében, Meghatározod a munkaszervezést, Motiválod csapatod tagjait.
  • Elvárások: Felsőfokú (egyetem vagy főiskola) szakirányú végzettség és/vagy műszaki végzettség Praktikus, tárgyilagos,határozott személyiség Jó kommunikációs képesség, megbízhatóság Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat Vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad, és szeretsz csapatban dolgozni Kitűnő problémamegoldó képességgel, szervezőkészséggel és döntőképességgel rendelkezel Eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: Auchan Magyarország Kft.>