OBI Hungary Retail Kft.

Lapszabász - Veszprém

Hirdetés szövege:

    AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

    Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

    veszprémi áruházunkba

    Lapszabász

    munkatársat keresünk!

    Miért válassz minket?

    • stabil, hosszú távú lehetőség egy növekvő európai vállalatnál
    • szakmai tréningek
    • felelősségteljes és kihívást jelentő munka
    • remek, összetartó csapat
    • versenyképes, kiszámítható bérezés + juttatások (karácsonyi jutalom, havi bónusz, cafeteria)
    • dolgozói vásárlói kedvezmény

    Feladatok:

    • szakszerű értékesítés, teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlóink számára,
    • rendelések kezelése
    • az áruház feltöltöttségének biztosítása
    • a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
    • az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása

    Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

    • van szakirányú végzettséged /asztalos, bútorasztalos, vagy fa- és bútoripari gépkezelői/
    • faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalattal rendelkezel
    • vevőközpontú gondolkodás, segítőkész, dinamikus személyiségjegyek jellemeznek
    • a munkádat hatékonyan, pontosan végzed /anyag- és selejtgazdálkodás/

    Előny:

    • targoncavezetői jogosítvány
    • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Külső-Kádártai út 1.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.