Lakatos üzemvezető

  • Cég neve

    Viapan Group

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Baranya,Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Milyen feladatok várnak?

Lakatos üzemvezetőt keresünk, aki csatlakozna kiemelt partnerünkhöz, egy dinamikus pécsi gyártócéghez.

Az új kolléga a következő feladatokra számíthat:

  • Hozzá tartozó termelési terület (lakatos üzem) szakmai irányítása
  • Üzem dolgozóinak koordinálása (kb. 90 fő)
  • Riportok készítése a felsővezetőség részére
  • Szakmai támogatás stratégiai döntésekben

Mit tudnak a munkádért cserébe ígérni?

  • Hosszútávú munkalehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Cafeteria
  • Karrierfejlesztési lehetőségek egy vezető vállalatnál

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

Milyen szakmai követelményeknek kell megfelelni?

  • Középfokú végzettség (technikum)
  • 5+ év tapasztalat lakatosüzemben és középvezetői pozícióban
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Felhasználói szintű Ms Excel ismeret
  • Vezetői készségek, megbízhatóság és elszántság a munkavégzésben
  • Előny: angol vagy német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktatásszervező