Labour Specialist

  • Cég neve

    KPMG HUNGÁRIA KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • aktívan részt veszel a HR operációval kapcsolatos feladatokban, különösen a munkaviszony létesítésével, fenntartásával és megszüntetésével kapcsolatos munkajogi kérdésekben,
  • center of excellence-ként támogatod a HR egyéb területeit, kiváltképp a HR Business Partnerek munkáját,
  • felülvizsgálod és fejleszted a szervezet hosszútávú ösztönzőit (Cafeteria, egyéb juttatások rendszere) és elkészíted az azokra vonatkozó szabályzatokat,
  • ad-hoc kalkulációkat és elemzéseket készítesz,
  • támogatod a HR adminisztrációs feladatok fejlesztését, új rendszerek és folyamatok kialakításában aktív szerepet vállalsz,
  • elkészíted a HR operációval kapcsolatos rendszeres és eseti kommunikációkat.
Központi szolgáltató csoportjaink feladata, hogy segítsék a szakmai stábokat üzleti céljainak elérésében és biztosítsák a KPMG hatékony napi működését. Ehhez a részleghez tartoznak HR-, IT-, marketing-, pénzügyi és üzletfejlesztési csoportjaink éppúgy, mint korszerű irodaházunk operatív ügyeit intéző csapatunk vagy fordítóink.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • szakirányú jogi, munkajogi, vagy gazdasági végzettséggel és 2-3 év tapasztalattal rendelkezel munkaügyi specialista, vagy javadalmazási területen,
  • magabiztos munkajogi ismereteid vannak és tudod azokat alkalmazni a gyakorlatban,
  • újító szemlélettel és proaktívan állsz neki a feladatoknak,
  • angol nyelvtudásod aktív, társalgási szintű, szóban és írásban is szívesen alkalmazod,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • erős Microsoft Office ismereteid vannak (főképp World, Excel, PowerPoint),
  • alapos, valamint részletorientált vagy és pontosan végzed munkádat,
  • önállóan, illetve csapatjátékosként is megállod a helyed.

Mit ajánlunk számodra?

  • Lendületes, támogató, jó hangulatú és összetartó csapat részese lehetsz.
  • Modern, barátságos és letisztult irodai környezet vár.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget nagyvállalati környezetben.
  • Versenyképes fizetést, kiemelkedő juttatási csomagot és munkaeszközöket.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • HR kontroller

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.