CORDEN INTERNATIONAL /Magyarország/ Kft. logo

Laborvezető szakorvos / klinikai biokémikus

  • Cég neve

    CORDEN INTERNATIONAL /Magyarország/ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Fehérvári út 84.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • laboratórium vezetése, kapcsolódó operatív napi feladatok ellátása;
  • labor szakorvosi feladatok ellátása: beosztottak irányítása, validálás;
  • felkészülés irányítása NAT akkreditációra az ISO 15189 szabvány alapján, a rendszer kiépítésének felügyelete, a cég képviselete az akkreditáció során;
  • minőségügyi dokumentumok készítése, véleményezése;
  • a nem megfelelő laboratóriumi mérések okainak feltárása, eltérések kivizsgálása, nyomon követése, hibajavító intézkedések indítása;
  • laborvizsgálatokra vonatkozó vevői reklamációk kivizsgálása, szükség esetén hibajavító intézkedések indítása;
  • beosztása alá tartozó kollégák oktatása.

Elvárások

  • Kizárólag orvosi laboratóriumi diagnosztikai szakorvos, klinikai laboratóriumi diagnosztikai szakgyógyszerész vagy klinikai biokémikus szakképesítés;
  • Biztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés képessége;
  • Többéves vezetői tapasztalat;
  • Talpraesett, határozott személyiség, kiemelkedő szervező- és kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • további szakirányú végzettség
  • minőségirányítási végzettség, tapasztalat
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafetéria
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Támogató cégvezetés

Céginformáció

A CORDEN INTERNATIONAL /Magyarország/ Kft. laboratóriumi diagnosztikai szolgáltatásokkal foglalkozó, országos laboratórium hálózattal rendelkező folyamatosan növekvő hazai vállalkozás.

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajz beküldésével lehet a Profession felületén keresztül a hirdetésnél.