Laboratóriumi szakmérnök

  • Cég neve

    MOL Petrolkémia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

MOL Petrolkémia Zrt. Minőségellenőrzés szervezete új kollegáját keresi határozott idejű munkakörébe, mint

A laboratóriumunk főbb tevékenységi területei:

Vízanalitika - Gázkromatográfia – Olajipari, Poliolefin és Poliol vizsgálatok.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Laboránsok szakmai irányítása, a területen elvégzendő rövid-, illetve hosszú távú feladatok tervezése, szervezése, szakmai felügyelete
  • Új laborműszerek beüzemelése, módszerfejlesztések
  • Laboránsok betanítása az adott terület vizsgálataira
  • Kalibrációk, karbantartások ütemezése. Autonóm karbantartás elvégzése
  • Karbantartja és működteti a laboratóriumi adatbázis rendszert (LIMS)
  • Adatszolgáltatások, statisztikák készítése, mérési adatok kiértékelése
  • Üzemi kimérések vizsgálatainak koordinálása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Vegyész vagy vegyészmérnök végzettség
  • Műszeres analitikai vizsgálatok ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek: MS Office, SAP, Outlook
  • B kategóriás vezetői jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent a kiválasztás során

  • MSc végzettség
  • Min. 3 éves labormérnöki tapasztalat
  • Olajipari és/vagy petrolkémiai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
  • Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Kiemelt összegű bejárási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök