25 éve működő cégünk acélipari csőkészítmények gyártásával és megmunkálásával foglalkozik. Német nyelvű külkereskedelmi feladatok ellátására keresünk szakképzett, vagy kezdő kollégát.

Külkereskedelmi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Külföldi állandó és új vevőkkel történő rendszeres kapcsolattartás német és magyar nyelven, e-mailben, levélben, telefonon
  • Szállítmányozási folyamatok és vevőrendelések lebonyolítása
  • a pozícióhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása, reklamációk kezelése,
  • fizetési felszólító és egyenlegközlő levelek német nyelven történő továbbítása a partnerek felé
  • üzletkötés német nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • német nyelvtudás
  • magabiztos MS Office felhasználói ismeret
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • precizitás, gyorsaság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú német nyelvvizsga
  • esetleg angol nyelvvizsga
  • esetleg egyéb idegen nyelv (ek) társalgás szintű ismerete
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • stabilitás, biztonság, megbecsülés
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest, Csepel Művek Ipari Park 1211 Budapest, Központi út 1.
  • Munkaidő: főállású munkaviszony teljes munkaidőben
  • Idegen nyelv tudás: Elsődleges német és esetleg kiegészítve angol
  • A pozíció betöltésének időpontja: Azonnali

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Központi út 1.

A fényképes önéletrajzokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk!
Telefon: +36209285720