A GSV Kereskedelmi Kft. – Gulyás Tüzép

Külkereskedelmi ügyintéző

munkatársat keres

Feladatok:

  • Kül- és belföldi gyártókkal történő rendszeres kapcsolattartás angol és magyar nyelven, e-mailben, levélben, telefonon.
  • Szállítmányok összeállítása, vevőrendelések lebonyolítása külföldi és magyar beszállítókkal
  • A pozícióhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása; reklamációk kezelése, gyártói adatbázis aktualizálása

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Precizitás, gyorsaság, rugalmasság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó excel tudás
  • Egyéb idegen nyelv(ek) társalgás szintű ismerete
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

4034 Debrecen, Vámospércsi út 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

GSV Kft. adatkezelési tájékoztató:
Benyújtott pályázatával az önéletrajzában szereplő személyes adatait az Európai Parlament és Tanács 2016/679 rendeletének 6. cikk (1) bekezdésének a) pontja alapján legkésőbb az adatok megadásától számított 90 napig kezeljük rendszerünkben. Hozzájárulását a későbbiekben bármikor visszavonhatja, illetve kérheti adatainak törlését. Adatai kezelésével kapcsolatos részletes tájékoztatót a hivatalos honlapunkon elérhető „Adatkezelési tájékoztatóban” olvashat.
Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben adatainak kezeléséhez nem járul hozzá, úgy hozzájárulását bármikor visszavonhatja. Önéletrajzának megküldésével – hozzájáruló nyilatkozatának visszavonásáig- a hozzájárulást megadottnak tekintjük.