CSIZMARIK és társa Kft.
  • A Csizmarik és Társa Kft. 30 éve a munka-, forma- és egyenruházati piacon működő, magyar tulajdonban lévő társaság.
  • Munkatársat keresünk

    Külkereskedelmi ügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal és vevőkkel
      • Német és angol nyelvű közbeszerzési pályázatok készítése
      • Tenderdokumentációk és műszaki leírások fordítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word/Excel)
      • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
      • Külkereskedelmi tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • További nyelv(ek) tárgyalási szintű ismerete
      • Konfekcióipari ismeretek

    Amit kínálunk:

      Versenyképes jövedelem.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Külkereskedelmi bonyolító
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Mansfeld Péter utca 27.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar, német és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint magyar és német nyelvű motivációs levelét e-mailben szíveskedjen megküldeni részünkre.