Az RTL Magyarország
munkatársat keres

Kreatív promó producer

munkakörbe

Az új munkatárs feladata:

    • Elkészíteni a vásárolt és gyártott tartalmak promóciós kampányának mozgóképes elemeit.

Az ideális pályázó:

    • Képes az RTL Magyarország bármely felületén megjelenő tartalom előzeteseit elkészíteni saját kreatív ötlet alapján, egyedül vagy akár csapatmunkában is.
      • A megadott irányelvek alapján koncepciót készít.
      • A promó szövegét megírja.
      • Együttműködik a grafikusokkal a koncepciót támogató grafikák elkészítésében.
      • Az előzetest megvágja.
      • Az elkészült grafikákat felhasználja.
      • Felügyeli a hangutómunkálatokat.
      • A munkafolyamok részét képező adatbázisokat vezeti.
    • Munkáját kreativitás, precizitás jellemzi.
    • Legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Szükséges ismeretek:

    • ADOBE PREMIERE PRO készségszintű használata.
    • Közép szintű kommunikációs képesség angol nyelven.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Adásszerkesztő
  • Filmgyártás
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1222 Nagytétényi út 29.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

Önéletrajzot és a referencia anyagokat kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével (Kreatív promó producer) elküldeni a 'Jelentkezem' gombon keresztül.