MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Korróziós szakértő

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Dolgozz velünk a MOL Dunai Finomító Karbantartás szervezeténél az Állapotfelügyelet csapatában! Légy aktív tagja az ország legnagyobb és legkomplexebb ipari létesítmény üzemeltetésének és vegyél részt a több, mint 3000 nyomástartó edény és a hozzá kapcsolódó csővezetéki rendszerek optimális korrózióvédelméhez szükséges feladatok elvégzésében.

Vezető energetikai vállalatként a Karbantartás szervezetnél történő munkavégzés egyszerre jelent változatosságot és folyamatos kihívásokat.

Meghirdetésre kerülő pozíció:

Mit szólnál, ha a következőket kérdeznénk Tőled:

  • Szeretnéd megismerni a különböző közegek, szerkezeti anyagok és károsodási mechanizmusok kapcsolatát?
  • Szeretnél adatoksorok és trendek elemzésével új összefüggéseket, rejtett anomáliákat feltárni?
  • Érdekel a CMAP készítés, az IOW (Integrity Operating Window) rendszer, érdekelnek a különböző korrózióvédelmi technikák?
  • Szívesen vennél részt korróziós adatbázis fejlesztésben?
  • Érdekel a szakirodalom, de nem állsz meg az elméletnél?
  • Tudsz egy új problémára komplex kihívásként tekinteni és megoldási javaslatokkal előállni?
  • Szabálykövető magatartással a saját és kollégáid biztonságát prioritásként kezeled?

Ha a fentiekre igen a válasz, akkor nálunk a helyed! ????

A munkakör célja:

Százhalombatta Termelés MOL termelő, szolgáltató és egyéb létesítményei, berendezései műszaki biztonsági követelményeinek, valamint rendelkezésre állásának biztosítása, a létesítmények biztonságos és költséghatékony üzemeltetésének támogatása a statikus berendezések optimális korrózióvédelmének biztosítása által.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Korróziós szakértőként kiemelt feladataid közé tartozik a DS Termelés korróziós adatbázisának kialakítása, aktualizálása. Részt veszel az AIM (Asset Integrity Management) rendszer kialakításában, implementációjában, mely részeként egyénileg és csapatban is kihívást jelentő feladatok várnak rád:
    • Irányítod a területedhez tartozó üzemek esetében a CMAP, CCD kialakítását
    • Részt veszel az IOW rendszer kialakításában
    • Felelősséged a deadleg management kialakítása, a CUI releváns területek meghatározása
  • Megismered, elkészíted és alkalmazod az API 581 alapján működő szakértői szoftver elemzéseit.
  • Együttműködve a nyomástartó rendszerek vizsgálati terveit meghatározó kollegákkal részt veszel a területedhez tartozó jellemző korróziós károsodási mechanizmusok ismeretével a nyomástartó rendszerek vizsgálati stratégiájának meghatározásában.
  • Részt veszel a korróziós károsodásból eredő üzemzavarok okának feltárásában, a szükséges feladatok meghatározásában, elvégzésében.
  • Részt veszel a releváns beruházási, nagyleállási/kisleállási projektekben.

Elvárások:

  • Szakirányú (vegyész/gépészmérnöki) egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Korrózióvédelmi szakmérnök
  • Felelősségtudat, önállóság, megbízhatóság, precizitás, csapatmunka
  • Min. 3 év szakmai gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
  • Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
  • Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.

Jelentkezési határidő: 2024.január 19.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök