Központi Statisztikai Hivatal Könyvtár logo

Könyvelő gazdasági osztályvezető megbízással

  • Cég neve

    Központi Statisztikai Hivatal Könyvtár

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Keleti Károly utca

  • Fizetés

    Bruttó 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi, számviteli és bérgazdálkodással kapcsolatos feladatok és főkönyvi könyvelési feladatok ellátása, ellenőrzése;
  • Éves költségvetés előkészítése az irányító szerv által megszabott határidőre;
  • Évközi előirányzat-módosítások előkészítése, továbbítása az irányító szerv részére;
  • ÁFA bevallások készítése;
  • A gazdálkodással összefüggésben keletkező dokumentumok folyamatos ellenőrzése, különös tekintettel az ellenjegyzésre előkészített dokumentumokra;
  • A területéhez kapcsolódó belső szabályzatok, valamint jogszabályi változások következtében szükségessé váló szabályzatmódosítások előkészítése;
  • Időközi költségvetési jelentés, időközi mérlegjelentés, éves beszámoló jogszabályban meghatározott időpontra történő elkészítésében;
  • Adatszolgáltatások elkészítésében való részvétel;
  • Közbeszerzési eljárások előkészítése;
  • A Gazdasági Osztály munkájának irányítása, felügyelete és ellenőrzése.

Elvárások

  • Főiskola, pénzügyi vagy számviteli szakirányú, mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Költségvetési területen szerzett, legalább 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Magyar állampolgárság;
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent

  • FORRÁS.NET integrált ügyviteli rendszer ismerete;
  • Precíz önálló munkavégzés;
  • Megbízhatóság, a határidők pontos betartása;
  • Rugalmasság;
  • Problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

A munkabér megállapítására és a juttatásokra a Munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései az irányadók.
Elektronikus úton, fizetési igény megjelölésével Csaba Attiláné titkárságvezető részére a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. május 27.
A munkáltatóval kapcsolatban további információ az intézmény honlapján olvasható.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló irat(ok) másolata;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
  • a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul, és a vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségét teljesíteni fogja.