Könyvelő

  • Cég neve

    ECOMISSIO Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező számlák könyvelése
  • Banki utalások előkészítése, bank könyvelése
  • Bérszámfejtéshez szükséges anyagok összeállítása a külső számfejtő cég felé, bér könyvelése
  • Egyéb vegyes könyvelési feladatok
  • Tárgyi eszközök mozgásával kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Nyilvántartások, analitikák vezetése, egyeztetése
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban, könyvvizsgálatban
  • Ad-hoc számviteli feladatok
  • Adóbevallások elkészítésében való együttműködés, adatszolgáltatások, KSH-jelentések elkészítése

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 év munkatapasztalat könyvelési területen
  • Precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság
  • Együttműködőkészség és csapatmunkára való készség
  • Felhasználószintű informatikai tudás (Excel, Word, Outlook)
  • Nagyfokú önállóság, proaktív munkavégzés

Előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tiszaújvárosi, vagy ahhoz közeli lakóhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Piacképes jövedelem és egyéb juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés
  • Teljesítményalapú extra jutalmak
  • Fejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatása
  • Gyors munkafolyamatok és problémamegoldás, nincs multis bürokrácia
  • Stabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja szakmai önéletrajzát, megjelölve bérigényét!