Könyvelő - bérszámfejtő

  • Cég neve

    Raab Conto Kft.

  • Munkavégzés helye

    9024 Győr, Baráti út 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése és/vagy bér és munkaügyi feladatok ellátása , éves beszámolók elkészítése, időközi kimutatások elkészítése banki és pályázati adatkérések alapján.

Elvárások

Önálló munkavégzés, folyamatos tanulás a naprakész tudás érdekében, közösségben való munkára alkalmasság.

Előnyt jelent

Idegen nyelv ismerete : angol, német, szlovák.
NOVITAX program ismerete.

Amit kínálunk

Győri munkahelyre, fiatalos csapatunkba keressük új kollégáinkat, a sokszínű ügyfélkörnek köszönhetően folyamatos tanulási lehetőséggel.

Céginformáció

Irodánk több mint 15 éve van jelen a piacon, stabil ügyfélkörrel. Ügyfeleink megnövekedett igényeinek ellátása érdekében keressük csapatunk bővítéséhez új kollégáinkat!

Kérjük, jelentkezése esetén fényképes szakmai önéletrajzot szíveskedjen küldeni a "Jelentkezem" gombra kattintva, valamint szíveskedjen megadni a lehetséges munkába állásának legkorábbi dátumát és a bérigényét!