MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Konyhai kisegítő - vendéglő (diákmunka)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Szépvölgyi út 155.

  • Fizetés

    Nettó 1 800 Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Konyhában való segédkezés,
  • Elkészítő folyamatokban való segédkezés,
  • Egyszerűbb tálalási feladatok - pl. kiszállításra csomagolás, stb.
  • Egyéb ehhez hasonló feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Vendéglátós, konyhai tapasztalat
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Igényes megjelenés
  • H-V között, heti legalább 25 óra vállalása, rugalmasan

Előnyt jelent

  • Egészségügyi kiskönyv megléte (az elkészítésében segítünk)