MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Konyhai kisegítő diákmunka - VIII. kerület

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest, Bókay János utca 52.

  • Fizetés

    Bruttó 1 890 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Látványkonyhában ételkészítés és tálalás,
  • Napi előkészítő munkák elvégzése,
  • Konyha folyamatos tisztán tartása,
  • Egyéb ehhez kapcsolódó feladatok

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18+
  • Heti legalább két műszak vállalása (16:00-00:30)
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság, ápolt és igényes megjelenés

Előnyt jelent

  • Pultos/konyhai tapasztalat, angol nyelvtudás.

Céginformáció

 A megrendelő a Laikus Hedonizmus Kft. - Cintányéros Borozó

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatold fényképes önéletrajzodat.