Kontrolling szakértő

  • Cég neve

    MVM Informatika Zrt.

  • Munkavégzés helye

    - Budapest, Paks, Budapest, Szeged

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • kontrolling tervezési, beszámolási feladatok ellátása
  • önköltség számítás, szolgáltatás árazás
  • árbevétel tervezés, várhatózás
  • konszolidációs egyeztetések
  • részvétel a Társaság stratégiai projektjeiben, projekt kontrolling
  • rendszeres és ad hoc jellegű kimutatások és elemzések készítése
  • támogató rendszerek törzsadatainak kezelése, allokációk beállítása
  • tervszámok nyomon követés, terv-tény eltérések elemzése
  • riporting rendszer fejlesztése
  • könyvelés támogatása, részvétel a pénzügyi zárásban
  • együttműködés a cégcsoport társszervezeteivel, hatóságokkal

Amit kérünk

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • feladatorientált, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • magabiztos számviteli tudás
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett gyakorlat
  • elhivatott, lendületes személyiség
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • kiemelkedő elemzői készségek, rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • SAP ERP, SRM, TM1, SAP BW ismeretek
  • informatikai profilú cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Access, SQL felhasználói szintű ismerete
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség
  • angol nyelvismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil tőkeháttér
  • versenyképes bérezés, juttatáscsomag
  • változatos feladatok
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • az egyéni eredmények megfelelő elismerése

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling