Kontroller Vezető / Informatikai munkatárs

  • Cég neve

    MAMIKER TRAFIK Bt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Controller-elemzési vezető

Dohányboltokat üzemeltető cégünk egy új pozíciót kíván létrehozni az alábbi feladatra:
Kiskereskedelmi informatikai rendszer kiválasztása,
A cég informatikai folyamatainak átalakítása, az új rendszer bevezetésének előkészítése,
A rendszer bevezetése az üzletekben, dolgozók oktatása,
Az informatikai rendszer folyamatos működtetése, belőle adatszolgáltatás az ügyvezetés felé.
A munkádat önállóan, saját időbeosztással látod el.

Elvárások

Elvárások:
Nélkülözhetetlen a szakmai tapasztalat kiskereskedelmi szoftverekkel való munkában előny, ha a felhasználói szintnél jobban otthon vagy ebben a világban. Dohányipari tapasztalat előny, de nem elvárás.
Legyen erkölcsi bizonyítványod
Legyen közgazdasági vagy informatikai végzettséged
Légy csapatjátékos