A PHOENIX Csoport – a németországi PHOENIX Group magyarországi piacvezető leányvállalata – mind a gyógyszer-nagykereskedelmi, mind pedig a gyógyszertári piacon meghatározó szereplő, valamint a gyógyszergyártás területén is jelen van. Olyan, a gyógyszerkiskereskedelemben ismert márkák tulajdonosa, mint a BENU és a Szimpatika.

Vállalkozásunk középpontjában a mindannyiunk számára legnagyobb érték, az

ember és az egészség áll. Munkatársainkkal közösen dolgozunk a siker érdekében.
Központi HR és kommunikációs csapatunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Kommunikációs specialista

Leendő munkatársunk feladatai:

Keressük lelkes és motivált kollégánkat, aki cégcsoportunk kommunikációs folyamatainak fejlesztéséért és működtetéséért fog felelni.

  • Online és print kiadványok, plakátok, cikkek összeállítása, szerkesztése
    (pl. interjúk készítése, fotózások szervezése stb.)
  • Belső kommunikációt támogató mobil applikáció tartalomgyártása, folyamatos fejlesztése
  • Vállalatok LinkedIn oldalának felügyelete, tartalomgyártás
  • Arculati és kríziskommunikációs kézikönyv összeállítása
  • Munkáltatói márkaépítéshez kapcsolódó projektek kidolgozása, megvalósítása
  • Munkavállalói rendezvények megszervezése, lebonyolítása
  • Társadalmi felelősségvállaláshoz, fenntarthatósághoz kapcsolódó projektek szervezése, lebonyolítása, kommunikációja
  • Kapcsolattartás a németországi központtal
  • Külső szolgáltatókkal, ügynökségekkel való együttműködés, kapcsolattartás

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs és/vagy employer branding területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás (a német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Rugalmasság és jó alkalmazkodó készség
  • Precizitás, megbízhatóság és szabálykövető magatartás
  • Kapcsolatépítő és együttműködő attitűd

Amit kínálunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport
  • Értékteremtő feladatok, tanulási lehetőség
  • Sokszínű vállalatcsoportunk adta változatosság
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel
  • Motiváló kompenzáció, professzionális munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Lehetőség home office munkavégzésre

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerülete, majd 2021. szeptembertől IX. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázati anyagod hirdetésre történő megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy személyes adataidat a PHOENIX Hungaria Holding Zrt. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.