A Károli Gáspár Református Egyetem

kommunikációs munkatársat

keres

Feladatok:

  • Részvétel az online és offline kommunikációs tevékenység kivitelezésében
  • Részvétel az Egyetem külső és belső kommunikációs tevékenységének előkészítésében, lebonyolításában
  • Az Egyetem tájékoztató kiadványainak, nyomdai anyagainak előkészítése, együttműködés a grafikai stúdiókkal és nyomdákkal
  • Az Egyetem belső (több száz fős) rendezvényeinek megszervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • Az Egyetem képviselete külső rendezvényeken, kiállításokon
  • Az Egyetem social media felületeinek napi szintű kezelése, tartalomgyártási feladatok ellátása
  • Munkavállalói és hallgatói hírlevelek szerkesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás az Egyetem többi szervezeti egységével, valamint külső szolgáltatókkal
  • Versenytársfigyelés
  • Az Egyetem kommunikációs tevékenységéhez köthető szerződések, számlák ügyintézése, adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek
  • Gyakorlat közösségi oldalak kezelésében
  • Precíz, megbízható, megoldás-orientált, kreatív személyiség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, tökéletes helyesírás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • A marketing-kommunikációs terület iránt való kifejezett érdeklődés

Előnyt jelent:

  • Felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
  • Cikkírásban szerzett tapasztalat
  • Grafikai programok ismerete és magabiztos használata
  • Kiadványszerkesztésben szerzett gyakorlat
  • Videótartalmak előállításában és szerkesztésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Családias hangulat
  • Változatos szakmai projektek
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Könnyen megközelíthető, fővárosi, belvárosi munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1091 Budapest, Kálvin tér 9.

Csak azokat a pályázókat áll módunkban személyesen is meghallgatni, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek és pályázatuk tartalmazza fizetésigényüket is.