Kommunikációs munkatárs (német nyelvtudással)

  • Cég neve

    Hays Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi ügyefelekkel való napi szintű kapcsolattartás on / en keresztül német nyelven
  • Kintlévőség kezelés
  • Operatív illetve adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • Problémamegoldás

Elvárások

  • Felsőfokon beszélsz és írsz németül
  • Előnyt jelent, ha van ügyfélszolgálati kapcsolattartói tapasztalatod, illetve ha dolgoztál már zetközi környezetben
  • számítógépes ismeretekkel rendelkezel, beleértve az MS Office csomagot
  • Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni

Amit kínálunk

  • Versényképes fizetés és
  • Akár ti 3-4 home office
  • Multinacionális környezet
  • Hosszútávú fejlődési letőségek

Céginformáció

Pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó multinacionális cégünk keres kommunikációs munkatársat német nyelvtudással.