Kommunikációs munkatárs német nyelvtudással

  • Cég neve

    Hays Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi ügyefelekkel való napi szintű kapcsolattartás telefonon / emailen keresztül német nyelven
  • Kintlévőség kezelés
  • Operatív illetve adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • Problémamegoldás

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha...

  • Felsőfokon beszélsz és írsz németül, illetve rendelkezel középszintű angol nyelvtudással
  • Előnyt jelent, ha van ügyfélszolgálati vagy kapcsolattartói tapasztalatod, illetve ha dolgoztál már nemzetközi környezetben
  • Jó számítógépes ismeretekkel rendelkezel, beleértve az MS Office csomagot
  • Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni

Amit kínálunk

  • Versényképes fizetés és éves bónusz
  • Akár heti 4x home office
  • Flexibilis munkavégzés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszútávú fejlődési lehetőségek

Céginformáció

Egyik pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó multinacionális partnercégünk keres kommunikációs munkatársat felsőfokú német nyelvtudással.