Érdeklődne?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Ha kérdése merülne fel, hívjon minket bátran a 06/34/588-975-ös telefonszámon.

Güntner-Tata Kft.
2890 Tata
Szomódi út 4.
Tel.: 34/588-500

A Güntner-Csoport a hőcserélőgyártás területén piacvezető vállalatcsoport, amely minden kontinensen gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal rendelkezik. Jelen van partnerei számára minden piacon 3000 alkalmazottal világszerte és gyártó üzemekkel Németországban, Magyarországon, Indonéziában, Mexikóban, Brazíliában és Oroszországban. Évtizedes szakmai tapasztalattal és az innovatív technológiák és kutatási eredmények következetes integrációjával biztosítjuk a magas minőségi színvonalat.

HR részlegünk bővítése céljából keressük új munkatársunkat – akár azonnali kezdéssel - az alábbi paraméterekkel:

Kommunikációs munkatárs

Feladatok:

  • részvétel a vállalat online és belső kommunikációs tevékenységeiben
  • a vállalat weboldalainak és Intranet oldalának tartalmi frissítése és naprakészen tartása, valamint tématervek előkészítése
  • közösségi média felületek menedzselése
  • közreműködés online és nyomtatott megjelenések előkészítésében és szerkesztésében
  • kampányok támogatása
  • cégismertető anyagok, promóciós anyagok összeállítása (prezentációk, kiadványok)
  • sajtóanyagok összeállítása
  • munkáltatói imázs építéssel kapcsolatos támogató feladatok ellátása, belső hírlevél szerkesztése
  • közreműködés vállalati rendezvények lebonyolításában
  • kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (kommunikáció, marketing, PR)
  • Kommunikációs és HR tapasztalat
  • MS Office (Word, PowerPoint, Excel) programok magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • angol, vagy német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • kiváló szervezőkészség
  • jó prezentációs készség
  • határozott fellépés
  • jó problémamegoldó képesség
  • önállóság
  • precizitás
  • konstruktív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • 13. havi prémium
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség