Finance Sales Hungary Kft.
Az ország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncába a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Kihelyezett pénzügyi szaktanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Banki és biztosítási szolgáltatások ismertetése
  • Térképezd fel az ügyfél elképzeléseit, igényeit
  • Nyújtsd teljes körű tájékoztatást és adj célzott ajánlatot
  • Értékesítsd szolgáltatásainkat
  • Végezd el a szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érdeklődj a pénzügy területe iránt
  • Légy magabiztos és ügyfélorientált
  • Legyen legalább alapszintű számítógépes ismereted
  • Ne okozzon gondot az önálló, illetve csapatmunka
  • Rendelkezz legalább érettségivel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha rendelkezel MNB hatósági tanúsítvánnyal (PSZÁF és/vagy BOI), ezeket kiváltó végzettséggel (A pályázat elnyerésénél NEM feltétel)
  • Van már tapasztalatod értékesítésben

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér, amit egy felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Első 3 hónapban az alapbéred kiegészítjük bruttó 300 000 Ft-ra
  • 3 hónap után igényelhetsz 10%-os kedvezményre jogosító vásárlókártyát
  • Előre egyeztetett, tervezhető beosztás
  • Munkába járás támogatása (távolsági tömegközlekedés, gépjármű)
  • Ha nincs szakképesítésed, cégünk biztosítja a képzést és annak költségét is átvállalja
  • Állandó helyen történő munkavégzés

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Biztosítás értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

9000 Győr, 9400 Sopron, 7030 Paks, 7600 Pécs, 2030 Érd, 5100 Jászberény, XV. kerület, 6000 Kecskemét, 3700 Kazincbarcika

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, regisztrálj és küldd el a jelentkezésedet! Bővebb tájékoztatást a +36205663441-es telefonszámon tudunk adni. Hétköznap 9 és 16 óra között.