Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logo

Kiemelt műszaki tervező

  • Cég neve

    Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Tiszaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a szükséges karbantartási és beruházási igények alapján a berendezések szakszerű karbantartásának és hosszútávú rendelkezésre állásának biztosítása.
  • a berendezések karbantartási terveinek és a hozzá kapcsolódó quality tervek elkészítése.
  • a karbantartási feladatok végrehajtása, javító intézkedések megfogalmazása eltérés esetén, illetve a berendezések életútjának végig kísérése
  • karbantartási és javítási igények feladatainak műszaki tervező rendszerben történő, ütemezésre és kivitelezésre alkalmas komplex és mérnöki igényességű megtervezése,
  • anyagszükségletek meghatározása, cikkszám igények műszaki előkészítése és anyagbeszerzés folyamatának lebonyolítása,
  • szolgáltatási és anyagigényekre vonatkozó ajánlatok műszaki értékelése, tervtől való eltérések vizsgálata,
  • a végrehajtás műszaki nyomon követése, a kivitelezés során feltárt, a tervezett és a tényleges műszaki tartalom közötti eltérések csatolt megrendeléshez tartozó feladatok tervezése,
  • alvállalkozói teljesítés igazoláshoz, a lezáráshoz szükséges dokumentációk értékelése műszaki szempontokat figyelembevéve.

Elvárások

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel (gépész/villamos/műszerész/építész területen)
  • Felhasználói szintű PC ismerettel rendelkezel (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Csapatjátékos vagy
  • Megbízható, pontos munkavégzés jellemez
  • Vevői fókusszal rendelkezel
  • Komplex logikai és analitikai képességgel rendelkezel
  • Koncepcionális gondolkodás és önálló probléma megoldás jellemez
  • Hatékonyan kommunikálsz szervezeten belül és kívül egyaránt
  • Angol vagy német nyelven beszélsz

Előnyt jelent

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Hatósági vizsga (tűzvédelmi, biztonságtechnikai)

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség
  • Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal
  • Kiemelkedő juttatási csomag
    • évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg
    • 13. havi karácsonyi jutalom
  • Kiemelt összegű bejárási támogatás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél

Céginformáció

Ha szeretnél egy dinamikus, lehetetlent nem ismerő csapat fontos tagja lenni, ha szeretnél élen járni a problémamegoldásban, valamint érdekel hogyan működünk Mi, akkor köztünk a helyed!

Csatlakozz a Petrolszolg Kft. csapatához, mint Kiemelt műszaki tervező

A munkavégzés helye: Tiszaújváros