Megnyitjuk az utolsó két helyet!

KIEMELT ÉRTÉKESÍTŐ

    BORIK PROPERTY KFT.

    Otthon Centrum - XI. Kosztolányi Dezső tér

    A kerület egyik legforgalmasabb irodájában bővítjük KIEMELT ÉRTÉKESÍTŐI CSAPATUNKAT, amelyet a minőségi ügyfél kiszolgálásra hoztunk létre. Ha szeretnéd egy motivált csapat részeként megvalósítani céljaidat, ahol a legjobbaktól tanulhatsz, várjuk jelentkezésedet.

NÁLUNK A HELYED, HA…

  • Céltudatos vagy. A jövődért dolgozol. Nem a kifogásokat keresed, hanem a megoldásokat.
  • Megbízható, pontos és precíz vagy. Igényes munkát végzel.
  • Nyitott vagy a fejlődésre. Akarsz és tudsz is fejlődni.
  • Jó az üzleti érzéked, amelyet szeretnél kamatoztatni.
  • Profi értékesítővé szeretnél válni.
  • Téged is lázba hoznak a patinás épületek.
  • Jól akarsz keresni.

LEENDŐ FELADATAID:

  • új- és használt ingatlanok közvetítése
  • eladó és kiadó ingatlanok felkutatása és megbízási szerződések megkötése
  • értékesítési folyamat menedzselése
  • kiegészítő szolgáltatások/termékek értékesítése

AMIVEL TÁMOGATUNK:

  • Kulcsrakész értékesítési rendszer
  • Kiszámítható-, kimagasló jövedelem
  • Professzionális képzés! A Te sikered a mi sikerünk is, ezért a legprofibb képzésben és mentori programban lesz részed, hogy minél előbb kiépülhessen a stabil üzleted.
  • Olyan tárgyalástechnikai tapasztalatra teszel majd szert, amelynek hosszú távú hasznát veszed mindennapjaidban is.
  • Nálunk profi lehetsz, aki arra koncentrálhat, amit a legjobban szeret csinálni.
  • Potenciális ügyfeleket biztosítunk számodra az első naptól kezdve, ezáltal garantált a jövedelmed.

előny:

  • idegen nyelvtudás (angol, német,orosz, kínai, szerb)
  • ingatlanközvetítői vagy értékbecslői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1114 Budapest Bartók Béla út 71