Amennyiben szeretnél a magyar fedezetlen hitelezési piac egyik legdinamikusabban fejlődő, innovatív csapatában dolgozni, akkor köztünk a helyed. A Sberbank az elmúlt években személyi kölcsön, babaváró hitelezésben és mikro hitelezésben a szektor egyik legtöbb ügyfél akvizícióját végrehajtó szereplőjévé vált. Sikerünk egyik alappillére a brókeri értékesítési csatorna, melynek támogatására keresünk Key account menedzsert.

Key account manager

Főbb feladatok

  • Fő- és alügynökök munkájának napi szintű támogatása és menedzselése
  • A csatorna teljesítményének értékelése minőségi és mennyiségi mutatók alapján
  • Értékesítési versenyek koordinálása
  • Termékoktatások tartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 1-3 éves értékesítési tapasztalat (hasonló munkakörbe és vagy fiókhálózatban.)
  • MS Office aktív felhasználó szintű ismeretek
  • Innovatív, sikerorientált gondolkodásmód
  • Mobilitás

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapat, támogató munkakörnyezet
  • Vizibilitás, eredményeidet, sikereidet nálunk te prezentálhatod a felsővezetők és a menedzsment részére egyaránt
  • Részvétlei lehetőség külföldi projektekben, ha szeretnéd
  • Cafeteria, egészségbiztosítás
  • Versenyképes juttatás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.