Kereskedelmi ügyintéző

  • Cég neve

    SolarX Energy Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Vadvirág utca 17.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező ajánlatkérések feldolgozása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Pályázatok koordinálásában történő aktív részvétel
  • Ügyfelek projektjeinek nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása: árajánlatok / szerződések készítése, vevői rendelések kezelése
  • Irodavezető munkájának támogatása
  • Nyilvántartások kezelése, irat rendszerezés elektronikusan és papíralapon

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban egyaránt)
  • Kimagasló problémamegoldó és szervező készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Eredményorientált, megbízható és precíz
  • Jó kapcsolatteremtő és határozott

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben / értékesítésben / irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Debreceni vagy ahhoz közeli lakóhely

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalatnál
  • Versenyképes, bejelentett fizetés, heti 40 órás alkalmazotti munkaviszony
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör

Céginformáció

Napelemes rendszerek kivitelezésével és nagykereskedelmével foglalkozunk.

Ha a fenti ajánlatunk elnyerte tetszését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével!