Kereskedelmi ügyintéző

  • Cég neve

    PACAPIME Kft.

  • Munkavégzés helye

    6782 Mórahalom, Papírgyári út 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

• Árkalkulációk és árajánlatok készítése
• Megrendelések rögzítése
• Raktárkészlet és szállítások nyomon követése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Felsőfokú végzettség
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

• Munkavégzéshez közeli lakóhely
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása (szegedi lakóhely esetén közös használatú céges autóval megoldható a bejárás)
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Szabad hétvégék
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Céginformáció

Szlogenünk: ”Hullámkartonunk mindent csomagol” Több mint nyolcvan év hullámkarton gyártásban szerzett tapasztalattal, minőségi termékeivel a PACAPIME Kft. vár téged csapatbővítés céljából. Ha úgy érzed, hogy készen állsz arra, hogy új utakra lépj és részese legyél egy izgalmas és innovatív csapatnak, várjuk jelentkezésedet.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, hogy küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével.