Kereskedelmi ügyintéző

  • Cég neve

    Cerbona Élelmiszergyártó Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szereted a kihívásokat, gyorsan tanulsz, átlátod az összefüggéseket, nem félsz ha problémát kell megoldanod?
Van tapasztalatot már belföldi kereskedelemben, számlázásban?
Szeretnél tagja lenni back office csapatunknak, akik munkájukkal hozzájárulnak az egészséges életmódot támogató magas minőségű termékek gyártásához?

Kereskedelmi ügyintézés:
  • Megrendelések nyomon követése, értékesítési jelentések elkészítése
  • Havi forgalmi lejelentések elkészítése
  • Költségszámlák adminisztrációja
  • Kapcsolattartás cégekkel
  • Beérkezett rendelések kezelése, nyomon követése
  • Szállítmányozási ügyintézés, EKÁER, CMR kezelés
  • Belföldi beérkezett rendelések felvétele
  • Számlák elkészítése, QAD programkezelése
  • Fuvarszervezés

Elvárások

  • Minimum 1-2 éves tapasztalat ügyfélszolgálati, számlázási és/vagy értékesítés-támogatói területen
  • Társalgási szintű/alapfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Középszintű magabiztos excel tudás (gyors táblázatkezelés, függvénykezelés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú szakirányú végzettség (pénzügyi, adminisztratív, külkereskedelmi, gazdasági)

Előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Kereskedelmi területen szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • QAD program ismerete

Amit kínálunk

  • Belföldi élelmiszerkereskedelemi adminisztráció elsajátítása
  • Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő hazai vállalatnál dolgozhatsz
  • Versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomagot biztosítunk
  • Sok-sok kóstolással részese lehetsz az új termékek fejlesztésének
  • Finomabbnál finomabb termékek kedvezményes megvásárlása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A négyszeres SuperBrands díjas Cerbona márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető és finom, magas minőségű termékekkel, amelyek immár 20 országba jutnak el.
Cerbona márkanév alatt müzliszeleteket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket és müzliket, zab termékeket, glutén- és laktózmentes, valamint sport termékeket gyártunk.

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, bruttó fizetési igény megjelölésével.