ALFUN HU Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Kereskedelmi ügyintéző

  • Cég neve

    ALFUN HU Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Fizetés

    Mozgóbér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Vevői megrendelések feldolgozása
Vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás
Szerződések előkészítése, nyomon követése
Értékesítés munkájának segítése

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önállóság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalatok
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret.

Amit kínálunk

  • Bejárás támogatás
  • Azonnali kezdés
  • 1 műszakos munkarend
  • CAFETÉRIA és MOZGÓBÉR
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkatárs ajánló program
  • Saját állományú, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Az ALFUN HU egy modern európai szolgáltató központ, amely az ügyfeleknek a saját vágószalagjain és fűrészein keresztirányú és hosszanti vágást kínál. Alumíniumból, acéllemezekből és szalagokból, rozsdamentes acéllemezekből, szalagokból és rudakból álló lemezek, szalagok, lemezek, profilok és rudak széles választékát szállítja.
Természetesen vannak más szolgáltatások is, például a fólia anyagának felületének védelme, anyagtanácsadás, logisztika, tanúsítványok és igazolások.