Kereskedelmi ügyfélmenedzser / B2B értékesítő, Olasz felsőfokú nyelvtudással

  • Cég neve

    ML Global Systems Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Olasz felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Olasz új és meglévő Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Saját kapcsolatrendszer, ügyfélkör kiépítése
  • Ajánlatok kidolgozása, bejövő megrendeléseik teljeskörű koordinálása, adminisztrációja
  • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben
  • Leszerződött Ügyfelek támogatása a rendszer használatában
  • A megszerzett Ügyfelekkel rendszeres kapcsolatápolás
  • Az EcoFleet minden termékének és szolgáltatásának pontos ismerete
  • A vállalat belső szabályainak ismerete és betartása a zökkenőmentes működés érdekében
  • Együttműködés és kapcsolattartás a kollégákkal és társosztályokkal (jogász, könyvelő, pályázatíró olasz nyelven)

Elvárások

  • Igazolt 1-3 éves tapasztalat ügyfél menedzsment és/vagy B2B értékestés területén
  • Felsőfokú olasz nyelvtudás, írásban és szóban, üzleti műszaki környezetben
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Pro aktivitás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Nyitottság az új dolgokra és gyors tanulás
  • Csapatban gondolkodás
  • Magas fokú szervező készség
  • Mobilitás, igény szerint partnerlátogatás külföldön (Olaszország)

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Műszaki beállítottság
  • Telematikai és autóipari ismeretek

Amit kínálunk

  • Alapbér (alkalmazotti jogviszony) + jutalék
  • Teljes körű betanítás és folyamatos támogatás
  • Értékesítést támogató eszközök (Laptop, Telefon), marketing anyagok használata
  • Fiatalos, családias hangulatú csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Tréningek és oktatások a teljesítmény növeléséhez
  • Piacvezető termékkel dolgozhatsz, kreatív csapatban és modern munkakörnyezetben
  • Tájékoztatás az álláspályázat személyes adatainak kezeléséről ecofleet com /hu oldalon olvashat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

GPS alap Flotta és Workflow menedzsment rendszer forgalmazását és telepítését végző több országban képviseleti joggal rendelkező, 2008 óta sikeresen működő, dinamikusan fejlődő cég.

Kérjük csatolja önéletrajzát!