Kereskedelmi munkatárs

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Petőfi Sándor u. 86.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus csapathoz, ahol a stabilitás és a fejlődés lehetőségei garantáltak?
Akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás ügyfeleinkkel angol nyelven
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, panaszok/reklamációk kezelése
  • Bejövő rendelések feldolgozása, számlázása, fuvarkövetési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Beszélt/írott angol nyelvtudás
  • MS Excel és más Office termék magas szintű ismerete
  • Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás, jó szervezői, együttműködési készség
  • Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Új ismeretek gyors elsajátítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvek ismerete
  • Garázsipari gépek, szerszámok ismerete, műszaki beállítottság

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
  • Vidékről történő bejárás támogatása próbaidő lejárta után
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban
  • 8 órás bejelentett munkaviszony, kimagasló fizetés

Munkavégzés helye:

Megbízóról:

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.
Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Ha szeretnél dolgozni egy olyan cégnél, ahol fontos az egyéniséged és a munkád, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat és nettó bérigényedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.