Kereskedelmi munkatárs

  • Cég neve

    Sateam Kft.

  • Munkavégzés helye

    2092 Budakeszi

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelések bonyolítása, vállalatirányítási rendszerbe történő rögzítése
  • Partnerekkel való egyeztetés, terméktájékoztatás
  • Árajánlatok készítése, kiküldése
  • Új beszállítókkal és kereskedelmi partnerekkel történő kapcsolattartás (nemzetközi és magyar)
  • Belső-és külső kommunikációban való részvétel (pl. ügyfelek és értékesítők tájékoztatása új termékeinkről)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Pozitív, motivált, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való igény
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációs ismeretek szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • 8,5 órás munkarend
  • változatos, pörgős munka
  • Jól szervezett munkahely
  • Profi munkatársak
  • Kiszámíthatóság
  • Éves bértárgyalás

Céginformáció

Vállalkozásunk már több mint 20 éve a piacon van, 15-20 fő közötti munkatársi létszámmal működünk. Fő tevékenységi körünkben kerttechnikai kis-és nagykereskedelmi tevékenységet vegzünk, és műanyag korcsolyapályák bérbeadásával, forgalmazásával foglalkozunk. Több mint 600 kertépítőt és több ezer kerttulajdonost  tudhatunk vásárlóink között. Cégcsoportunkban kereskedelmi egységünk mellett webshopot is működtetünk (enkertem.hu).

Olyan csapattagot keresünk, aki motivált, aki nem ijed meg a változásoktól, egy jó helyen, profi csapatban szeretne dolgozni, fontos neki, hogy minden nap hozza tegyen a  cég működéséhez, jó érzéssel tölti el, ha sikeres a feladataiban!

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehetséges.