Kereskedelmi munkatárs

  • Cég neve

    META-VULK Kft

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút, Ipari park

  • Fizetés

    Nettó 520e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • belföldi / külföldi vevőkkel, gyártókkal napi kapcsolattartás (főként írásban angol nyelven e-mailben, illetve telefonon)
  • beérkező rendelések rögzítése, visszaigazolása, beszállítókhoz történő továbbítása
  • árajánlatok kezelése
  • a termékkör B2B kereskedelmi folyamatához kapcsolódó napi irodai ügyintézés
  • vezetői információs rendszerben adatok rögzítése
  • a szükséges adminisztráció precíz és önálló elvégzése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magas szintű angol nyelvismeret, német nyelv középfokú ismerete
  • önálló, pontos, strukturált munkavégzés
  • aktív, motivált, rugalmasság, együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • proaktív, vitális személyiség
  • dinamikus, lendületes, attraktív, jó kedélyű személyiség

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • versenyképes bérezés
  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • kellemes, nyugodt irodai környezet
  • 13. és 14. havi fizetés lehetősége

Céginformáció

A Meta-Vulk Kft magas minőségi követelményeknek megfelelő műszaki gumitermékeket forgalmazó, 100 %-ban magyar tulajdonú külkereskedelmi vállalat.

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Meta-Vulk csapat legújabb tagjaként!
Kattints a "Jelentkezem" gombra, és küldd meg fényképes önéletrajzod, nettó fizetési igényed megjelölésével.