Kereskedelmi munkatárs

  • Cég neve

    LÉDEM2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Bene utca 59.

  • Fizetés

    Nettó 290e - 320e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Jármű pneumatikus fékberendezések értékesítési feladatainak ellátása. Bejövő rendelések fogadása, feldolgozása. Ügyfelekkel történő kapcsolattartás. Új partnerek megkeresése, kapcsolatfelvétel. Kiszállítandó termékek bizonylatolása. Adminisztrációs feladatok ellátása. Logisztikai folyamatokban való részvétel.

Elvárások

Műszaki kereskedelmi területen eltöltött legalább 2 év szakmai gyakorlat. Középfokú végzettség. „B” kategóriás vezetői engedély. Számítógép felhasználói szintű ismerete. Pontosság, precizitás, megbízhatóság. Ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás. Nyugodt és magabiztos kommunikációs stílus. Folyamatos tanulásra és fejlődésre való nyitottság. Csapatszellem, önálló, igényes, kreatív munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent

Járműalkatrész kereskedelmi tevékenységben szerzett tapasztalat. Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete. Érdeklődés Járművek iránt, műszaki beállítottság. Tárgyalóképes nyelvtudás angolul.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő. Versenyképes fizetés, meleg étkeztetés. Hosszútávú munkalehetőség. Egy műszakos munkarend. Kulturált tiszta környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Lédem 2000 Kft., Gyöngyös, Bene utca 59-61. Pneumatikus fékrendszerek és a működtetésükhöz kapcsolódó mechanikus berendezések kereskedelme, gyártása és javítása.

A jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.